Arhiv

Date/Time Event
Sunday, 31. Dec. 2023

22:00

New Year's Eve / Za Nov Let / Sretna Nova 2024 with Skunx !!!
New Year’s Eve / Za Nov Let / Sretna Nova 2024 with Skunx !!!
>>>
Saturday, 30. Dec. 2023

22:00

Pangalaktični grlorez
Pangalaktični grlorez
>>>
Friday, 29. Dec. 2023

23:00

KADILNICA OF DEATH vol. 4! (Odpovedano)
KADILNICA OF DEATH vol. 4! (Odpovedano)
>>>
Saturday, 23. Dec. 2023

21:00


Mednarodni praznični Maestro™ (v slovenščini in angleščini) Odpuljen spopad za impro prestol
>>>
Friday, 22. Dec. 2023

20:30


Angel’s Ex, Uninvited, Delta Riff
>>>
Sunday, 17. Dec. 2023

20:00


Impro liga: Great times vs Sweet and sour
>>>
Saturday, 16. Dec. 2023

19:30


IGLU+: Velika pustolovščina 4D + ogrevanje s skupino Mešano perilo
>>>
Friday, 15. Dec. 2023

20:30

Terminal Disease, Corpse Grinder, Dislocated
Terminal Disease, Corpse Grinder, Dislocated
>>>
Sunday, 10. Dec. 2023

20:00

Impro liga: Helvetica vs. Salsa
Impro liga: Helvetica vs. Salsa
>>>
Saturday, 09. Dec. 2023

19:30


IGLU: Harold + Izhod (v sili): vaje v slogu
>>>
Thursday, 07. Dec. 2023

20:00

KoD: Nefarious Vermin, Taste of Plague, Defy
KoD: Nefarious Vermin, Taste of Plague, Defy
>>>
Saturday, 02. Dec. 2023

19:30


IGLU+ & Timothée Ansieau (FRA), Brigitta Arany in Lucie Vokrouhlíková (MAD): Mostovi (v angleščini, francoščini, madžarščini in slovenščini) + Happy, Healthy, Hairy: Detektivka (v slovenščini)
>>>
Friday, 01. Dec. 2023

21:30

Prismojeni Profesorji Bluesa @Animateka
Prismojeni Profesorji Bluesa @Animateka
>>>
Wednesday, 29. Nov. 2023

19:30

Tekma prvega desetletja + torta in proslava
Tekma prvega desetletja + torta in proslava
>>>
Tuesday, 28. Nov. 2023

19:30

Tekma drugega desetletja
Tekma drugega desetletja
>>>
Monday, 27. Nov. 2023

19:30

Tekma tretjega desetletja
Tekma tretjega desetletja
>>>
Saturday, 25. Nov. 2023 - Sunday, 26. Nov. 2023

20:00

Impro maraton
Impro maraton
>>>
Friday, 24. Nov. 2023

19:30

Predstava spominov + koncert Pod vodo (30. obletnica Impro lige)
Predstava spominov + koncert Pod vodo (30. obletnica Impro lige)
>>>
Saturday, 18. Nov. 2023

19:30


IGLU+: Niti Usode + ogrevanje z mednarodno skuouno IGLU tečajnikov
>>>
Friday, 17. Nov. 2023

21:30

Post Punk: SICKBREED + MAJMUNSKA POSLA
Post Punk: SICKBREED + MAJMUNSKA POSLA
>>>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12