Arhiv

Date/Time Event
Saturday, 08. Apr. 2017

20:00

Jambinai 잠비나이 (Južna Koreja) + ŠKM banda
Jambinai 잠비나이 (Južna Koreja) + ŠKM banda
>>>
Thursday, 06. Apr. 2017

20:45

Diareja Eksploziv + Center
Diareja Eksploziv + Center
>>>
Saturday, 01. Apr. 2017

19:30

Impro Metelkova IGLU & Alex Fradera (VB): SuperScena + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
Impro Metelkova IGLU & Alex Fradera (VB): SuperScena + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
>>>
Friday, 31. Mar. 2017

21:30

Rock fronta v preboju/make music-not war: Attic Mist, Held by Atlas,  JU T
Rock fronta v preboju/make music-not war: Attic Mist, Held by Atlas, JU T
>>>
Saturday, 25. Mar. 2017

19:30

Impro Metelkova:  IGLU: Mamasta izbranka + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
Impro Metelkova: IGLU: Mamasta izbranka + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
>>>
Friday, 24. Mar. 2017

22:30

L.U.R. - Ludak U Razvoju (Srbija) + Je Boime
L.U.R. – Ludak U Razvoju (Srbija) + Je Boime
>>>
Friday, 17. Mar. 2017

22:00

BorZ & Afrobeat
BorZ & Afrobeat
>>>
Thursday, 16. Mar. 2017

19:30

IMPRO METELKOVA: IGLU: Stoli + Ogrevalni Moviemaker z učenci IGLU impro šole
IMPRO METELKOVA: IGLU: Stoli + Ogrevalni Moviemaker z učenci IGLU impro šole
>>>
Saturday, 11. Mar. 2017

22:00

Trobecove krušne peći (Hr) + BÜTLI
Trobecove krušne peći (Hr) + BÜTLI
>>>
Friday, 10. Mar. 2017

21:30

Dandelion Children - 10 let delovanja! + Seven Days In May
Dandelion Children – 10 let delovanja! + Seven Days In May
>>>
Thursday, 02. Mar. 2017

21:30

Koenig (Dunaj, Avstrija) + N'toko
Koenig (Dunaj, Avstrija) + N’toko
>>>
Thursday, 23. Feb. 2017

21:00

PREMIERA SKEJT VIDEA ŽELVE: SCENKE + FUTURSKI, HYU + presenečenje!
PREMIERA SKEJT VIDEA ŽELVE: SCENKE + FUTURSKI, HYU + presenečenje!
>>>
Wednesday, 22. Feb. 2017

21:15

Matt Elliott (The Third Eye Foundation) + Boring Couple
Matt Elliott (The Third Eye Foundation) + Boring Couple
>>>
Saturday, 18. Feb. 2017

19:30

Impro Metelkova IGLU & Dejan Koban: Frekvence spontanosti - večer impro gledališča in poezije + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Armando
Impro Metelkova IGLU & Dejan Koban: Frekvence spontanosti – večer impro gledališča in poezije + Ogrevanje z učenci IGLU impro Å¡ole: Armando
>>>
Friday, 17. Feb. 2017

21:30

Prim Trim Pram in prijatelji - Literarno-glasbeni večer z gosti iz Srbije
Prim Trim Pram in prijatelji – Literarno-glasbeni večer z gosti iz Srbije
>>>
Thursday, 16. Feb. 2017

22:00

DŽA ILI BU (Srbija) + Blutwurst
DŽA ILI BU (Srbija) + Blutwurst
>>>
Sunday, 12. Feb. 2017

21:30

UK SUBS + TV SMITH
UK SUBS + TV SMITH
>>>
Saturday, 11. Feb. 2017

19:30

mpro Metelkova: IGLU + Erika Eva (FIN): Super Scena + Ogrevanje z Improholics, mednarodno skupino učencev IGLU impro šole Dvojni impro večer v angleščini
mpro Metelkova: IGLU + Erika Eva (FIN): Super Scena + Ogrevanje z Improholics, mednarodno skupino učencev IGLU impro šole Dvojni impro večer v angleščini
>>>
Friday, 10. Feb. 2017

22:30

SAŠA 21 (Pula) + Žmoht
SAŠA 21 (Pula) + Žmoht
>>>
Friday, 03. Feb. 2017

21:00

MENT Ljubljana:  PLEASE THE TREES (CZ), SEINE (HR / RS), STERGIN (AT / VB)
MENT Ljubljana: PLEASE THE TREES (CZ), SEINE (HR / RS), STERGIN (AT / VB)
>>>
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19