Arhiv

Date/Time Event
Saturday, 06. May. 2017

19:30

Impro Metelkova IGLU in Zsuzsi Várady ter Levente Molnár (Madžarska): Impro večer v angleščini + Ogrevalna Enolončnica z učenci IGLU impro šole (v slovenščini)
Impro Metelkova IGLU in Zsuzsi Várady ter Levente Molnár (Madžarska): Impro večer v angleščini + Ogrevalna Enolončnica z učenci IGLU impro šole (v slovenščini)
>>>
Friday, 05. May. 2017

21:30

No Rules (BIH) + Thunderbabies
No Rules (BIH) + Thunderbabies
>>>
Thursday, 04. May. 2017

21:00

Trio new hopes
Trio new hopes
>>>
Friday, 28. Apr. 2017

23:00

Hookah hookah hookah - klubski večer
Hookah hookah hookah – klubski večer
>>>
Wednesday, 26. Apr. 2017

20:00

XIU XIU + It's everyone else
XIU XIU + It’s everyone else
>>>
Thursday, 20. Apr. 2017

21:30

MALAMOR
MALAMOR
>>>
Saturday, 15. Apr. 2017

19:30

Impro Metelkova IGLU & Michal Sankot - Medvěd (Češ): Velikonočni odpustki (v angleščini) + Ogrevanje z Impropiflarji, učenci IGLU impro šole (v slovenščini)
Impro Metelkova IGLU & Michal Sankot – MedvÄ›d (ÄŒeÅ¡): Velikonočni odpustki (v angleščini) + Ogrevanje z Impropiflarji, učenci IGLU impro Å¡ole (v slovenščini)
>>>
Friday, 14. Apr. 2017

21:00

Embryo + Samo Kutin + Fall Out Trio
Embryo + Samo Kutin + Fall Out Trio
>>>
Saturday, 08. Apr. 2017

20:00

Jambinai 잠비나이 (Južna Koreja) + ŠKM banda
Jambinai 잠비나이 (Južna Koreja) + ŠKM banda
>>>
Thursday, 06. Apr. 2017

20:45

Diareja Eksploziv + Center
Diareja Eksploziv + Center
>>>
Saturday, 01. Apr. 2017

19:30

Impro Metelkova IGLU & Alex Fradera (VB): SuperScena + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
Impro Metelkova IGLU & Alex Fradera (VB): SuperScena + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
>>>
Friday, 31. Mar. 2017

21:30

Rock fronta v preboju/make music-not war: Attic Mist, Held by Atlas,  JU T
Rock fronta v preboju/make music-not war: Attic Mist, Held by Atlas, JU T
>>>
Saturday, 25. Mar. 2017

19:30

Impro Metelkova:  IGLU: Mamasta izbranka + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
Impro Metelkova: IGLU: Mamasta izbranka + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole: Harold
>>>
Friday, 24. Mar. 2017

22:30

L.U.R. - Ludak U Razvoju (Srbija) + Je Boime
L.U.R. – Ludak U Razvoju (Srbija) + Je Boime
>>>
Friday, 17. Mar. 2017

22:00

BorZ & Afrobeat
BorZ & Afrobeat
>>>
Thursday, 16. Mar. 2017

19:30

IMPRO METELKOVA: IGLU: Stoli + Ogrevalni Moviemaker z učenci IGLU impro šole
IMPRO METELKOVA: IGLU: Stoli + Ogrevalni Moviemaker z učenci IGLU impro šole
>>>
Saturday, 11. Mar. 2017

22:00

Trobecove krušne peći (Hr) + BÜTLI
Trobecove krušne peći (Hr) + BÜTLI
>>>
Friday, 10. Mar. 2017

21:30

Dandelion Children - 10 let delovanja! + Seven Days In May
Dandelion Children – 10 let delovanja! + Seven Days In May
>>>
Thursday, 02. Mar. 2017

21:30

Koenig (Dunaj, Avstrija) + N'toko
Koenig (Dunaj, Avstrija) + N’toko
>>>
Thursday, 23. Feb. 2017

21:00

PREMIERA SKEJT VIDEA ŽELVE: SCENKE + FUTURSKI, HYU + presenečenje!
PREMIERA SKEJT VIDEA ŽELVE: SCENKE + FUTURSKI, HYU + presenečenje!
>>>
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19