Arhiv

Date/Time Event
Friday, 27. May. 2016

23:30

DRUGA GODBA: ORKESTA MENDOZA (ZDA)
DRUGA GODBA: ORKESTA MENDOZA (ZDA)
>>>
Thursday, 26. May. 2016

23:00

DRUGA GODBA: KATJA ŠULC “Kamlisajlan”
DRUGA GODBA: KATJA ŠULC “Kamlisajlan”
>>>
Wednesday, 25. May. 2016

22:30

KONCERT ODPADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Figurative Theatre (Niš)  in Ontervjabbit (Hrastnik)
KONCERT ODPADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Figurative Theatre (Niš) in Ontervjabbit (Hrastnik)
>>>
Monday, 23. May. 2016

22:00

Johnny Carbonaras (GR) + Monstrumental
Johnny Carbonaras (GR) + Monstrumental
>>>
Saturday, 21. May. 2016

17:00

MEHURÄŒKI lutkovna predstava
MEHURÄŒKI lutkovna predstava
>>>
Friday, 20. May. 2016

22:00

Ram Session + Disdrug This Fuck
Ram Session + Disdrug This Fuck
>>>
Thursday, 19. May. 2016

21:00

SOLO V2: Xenia vs Zlatko
SOLO V2: Xenia vs Zlatko
>>>
Wednesday, 18. May. 2016

22:30

Voodoo Healers + The International R'n'R Circus
Voodoo Healers + The International R’n’R Circus
>>>
Tuesday, 17. May. 2016

21:00

PREBRANEC tokrat izjemoma v torek
PREBRANEC tokrat izjemoma v torek
>>>
Monday, 16. May. 2016

21:00

Confine aperto: G. Lami in Oholo!
Confine aperto: G. Lami in Oholo!
>>>
Saturday, 14. May. 2016

22:00

Release the Ectoplasm + Pyroxene
Release the Ectoplasm + Pyroxene
>>>
Friday, 13. May. 2016

21:00

Vsemetelkovski rojstni dan RADIA Å TUDENT
Vsemetelkovski rojstni dan RADIA Å TUDENT
>>>
Tuesday, 10. May. 2016

21:30

BITLSTI (Srbija)
BITLSTI (Srbija)
>>>
Saturday, 07. May. 2016

19:30

Impro Metelkova: IGLU in Kory Mathewson (v angleščini!) + ogrevanje z učenci IGLU impro šole
Impro Metelkova: IGLU in Kory Mathewson (v angleščini!) + ogrevanje z učenci IGLU impro šole
>>>
Tuesday, 03. May. 2016

22:30

The Silver Shine
The Silver Shine
>>>
Monday, 25. Apr. 2016

21:15

MLADE RIME #107
MLADE RIME #107
>>>
Saturday, 23. Apr. 2016

19:30

Impro Metelkova IGLU in Maja Dekleva Lapajne + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole
Impro Metelkova IGLU in Maja Dekleva Lapajne + Ogrevanje z učenci IGLU impro šole
>>>
Saturday, 23. Apr. 2016

17:00

ROZATEATER - Tri pravljice
ROZATEATER – Tri pravljice
>>>
Friday, 22. Apr. 2016

22:30

NOVEMBAR (SRB) + THUNDERBABIES
NOVEMBAR (SRB) + THUNDERBABIES
>>>
Thursday, 14. Apr. 2016

21:30

Vasil Hadžimanov Band
Vasil Hadžimanov Band
>>>
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19