Arhiv

Date/Time Event
Thursday, 10. Dec. 2015

20:00

KANTFEST Retrovizor
KANTFEST Retrovizor
>>>
Wednesday, 09. Dec. 2015

18:00

GUSARSKO GLEDALIŠČE KAPITANA DADE
GUSARSKO GLEDALIŠČE KAPITANA DADE
>>>
Saturday, 05. Dec. 2015

21:30

DRVORED (Hrvaška) - balkan, ska, worldmusic + NUBIRA - rock, blues, etno
DRVORED (Hrvaška) – balkan, ska, worldmusic + NUBIRA – rock, blues, etno
>>>
Friday, 04. Dec. 2015

22:30

ČUDNOREĐE - kantavtorski koncert
ČUDNOREĐE – kantavtorski koncert
>>>
Thursday, 03. Dec. 2015

18:00

10. OBLETNICA ZDRUŽENJA KULA (nastop Mateje Gorjup, dueta Tjaša Fabjančič in Robert Jukič ter kvarteta Ana Pupedan)
10. OBLETNICA ZDRUŽENJA KULA (nastop Mateje Gorjup, dueta Tjaša Fabjančič in Robert Jukič ter kvarteta Ana Pupedan)
>>>
Wednesday, 02. Dec. 2015

22:00

NEW HOPES TRIO
NEW HOPES TRIO
>>>
Monday, 30. Nov. 2015

21:15

MLADE RIME #102
MLADE RIME #102
>>>
Saturday, 28. Nov. 2015

23:30

HYENAZ (Berlin) - Elektronski avantgardni performans
HYENAZ (Berlin) – Elektronski avantgardni performans
>>>
Saturday, 28. Nov. 2015

21:00

IMPRO METELKOVA: IGLU in Jacob Banigan (KAN): Impro večer v angleščini
IMPRO METELKOVA: IGLU in Jacob Banigan (KAN): Impro večer v angleščini
>>>
Friday, 27. Nov. 2015

21:00

15 let Klubskega maratona
15 let Klubskega maratona
>>>
Tuesday, 24. Nov. 2015

22:00

The White Dominos (Danska) + StillOut
The White Dominos (Danska) + StillOut
>>>
Sunday, 22. Nov. 2015

22:00

ABERGAZ (Hrvaška) + NO MORE IDOLS (Hrvaška) hardcore, punk, rock'n'roll
ABERGAZ (Hrvaška) + NO MORE IDOLS (Hrvaška) hardcore, punk, rock’n’roll
>>>
Friday, 20. Nov. 2015

22:30

GETONKA + Makedonska folklorna skupina Kalina
GETONKA + Makedonska folklorna skupina Kalina
>>>
Saturday, 14. Nov. 2015

22:30

No limits + Svinjske tačke
No limits + Svinjske tačke
>>>
Friday, 13. Nov. 2015

22:30

White Rabbit Band (SR) + EKSODUS (HR)
White Rabbit Band (SR) + EKSODUS (HR)
>>>
Monday, 09. Nov. 2015

21:15

PREBRANEC #25
PREBRANEC #25
>>>
Saturday, 07. Nov. 2015

19:30

IMPRO METELKOVA: IGLU ter Sara Šoukal in Maja Trampuš +  učenci IGLU impro šole
IMPRO METELKOVA: IGLU ter Sara Šoukal in Maja Trampuš + učenci IGLU impro šole
>>>
Friday, 06. Nov. 2015

21:00

KLUBSKI MARATON 2015 finale
KLUBSKI MARATON 2015 finale
>>>
Thursday, 05. Nov. 2015

21:00

Je Boime - Intro koncert
Je Boime – Intro koncert
>>>
Saturday, 31. Oct. 2015

19:30

IMPRO METELKOVA: IGLU in Ollie Rasini (ITA)
IMPRO METELKOVA: IGLU in Ollie Rasini (ITA)
>>>
20 21 22 23 24 25 26